Megoldott

Lyukas/sérült fedlapok

Erdőalja út, Völgy utca sarkán a közmű fedlapok sérültek/lyukasak.
Kérném javításukat/cseréjüket.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 40

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő Közhasznú Egyesület,
    KEDVES Bardócz Csaba!
    Köszönjük észrevételüket, melyet a(z) 100068722 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak.
    A probléma kivizsgálásáig, ille
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére