Válaszra vár

Rákospalotai határúton szemét

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.07.30.
A Fővároshoz tartozik.

FRISSITES:
XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.
2021. július 26. 14:43
Tisztelt Bejelentő!
Ha jól értelmezem a képek és a térkép alapján, akkor a Rákospalotai határút menti árok szemetessége a probléma.
Ez a terület a XV. kerülethez tartozik.

---

A Rákospalotai határút és a János utca között az árok nagyon szemetes, elhagyatott.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Marcell u. 6

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levele beérkezett a Főpolgármesteri Hivatalhoz. Érkeztetőszáma: 87713
    Tájékoztatás az igazgatási szünetről

    Hivatalunk munkatársai 2021. július 26-30. kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITES: XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez. 2021. július 26. 14:43 Tisztelt Bejelentő! Ha jól értelmezem a képek...

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D78538
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rákospalotai határút és a János utca között az árok nagyon szemetes, elhagyatott."-ról "FRISSITES: XVI. kerület Önkormányzat hozzász...

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Ha jól értelmezem a képek és a térkép alapján, akkor a Rákospalotai határút menti árok szemetessége a probléma.
    Ez a terület a XV. kerülethez tartozik.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elképesztő por Galvani

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozzant kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére