Megoldásra vár

Nincs támasz

Nincs rendes, használható kerékpártámasz a Borsó utcai Jysknél, csak ez az alkalmatlan fémhulladék. Kérem, szíveskedjenek kihelyezni a Magyar Kerékpáros Klub által ajánlott támaszokból párat!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Borsó u. 10/A

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bardócz Csaba!

    Köszönjük, hogy továbbította számunkra az oldalukon jelentett esetet.

    Illetékes kollégáim felé továbbítottam a visszajelzést és azt az ígéretet kaptam, hogy a JYSK és az áruház
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Jysk-nek a vevoszolgalat-hu@jysk.com email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére