Válaszra vár

Balesetveszélyes lyuk a járda közepén

Anonim Járókelő

A járda közepén egy balesetveszélyes lyuk van. Lehet beszakadt valaminek a teteje, de könnyen kitörheti valaki a bokáját, ha nem figyel.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 43

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdacsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csizmár Imre
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére