Megoldásra vár

visszatérő kátyú

Anonim Járókelő

A Budapest, XVIII. ker. Petőfi u. 47. sz. előtt 2014. óta problémát okoz egy megoldatlan kátyú.
Az évente többször bejelentett kátyút a "szakemberek" minden alkalommal úgy javítják, hogy kitöltik a lyukat, de az útburkolat süllyedését nem javítják, ami megdobja a járműveket, buszokat.
Az utóbbi hónapokban már a "javítás" napján újra kialakult a lyuk, az útburkolat az áthaladó hatalmas forgalom miatt (7 féle busz, tehergépjárművek, több ezer személygépkocsi) szinte napról napra süllyed. Az így kialakult zaj már elviselhetetlen, zavarja a lakók nyugalmát. Még éjszaka sincs nyugalom. Az állandó rázkódás következtében a ház falán is repedések alakultak ki.
Az úton, valamint az út szélén kialakult gödrökben a felgyülemlett esővizet az autók felfröcskölik a járdára, ezzel lehetetlenné téve a teljes Petőfi utca szakaszán a gyalogos forgalmat. A felfröcskölő víz a kerítést is tönkretette.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Petőfi u. 47

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére