Válaszra vár

szekrény a járdán

Anonim Járókelő

A Fiumei úton a járdán egy szekrény hesszel. :)

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 10

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére