Válaszra vár

virágok a József Attila szobornál?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.07.23.

FŐKERT válasza:
"A bejelentés helyszíne nincs Társaságunk üzemeltetésében."

---

Elég szomorú látványt nyújt így a szobor környezete.

Várhatóak virágok József Attila szobornál?

Várható a gyomtalanítás a térkövek között?

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/54782/jozsef-attila-fenyei

Budapest, Fehérvári út 2, 1117 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 2

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ezúton tájékoztatom, hogy levele beérkezett a Főpolgármesteri Hivatalhoz. Érkeztetőszáma: _____
    Tájékoztatás az igazgatási szünetről

    Hivatalunk munkatársai 2021. július 26-30. köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Elég szomorú látványt nyújt így a szobor környezete. Várhatóak virágok József Attila szobornál? Várható a gyomtalanítás a térkövek k...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    vagy esetleg:

    A József Attila- szobor Sóváry János alkotása (1965.), a Fővárosi Önkormányzat tulajdona.
    A szobor mellett elhelyezett fények ugyan fővárosi tulajdonú területen találhatóak, de nem a Fő
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    11. Kerület?
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086599 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére