Megoldatlan

József Attila fényei

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.01.27.:

A XI. kerület válasza:
"Az adott szobrot nem a Önkormányzatunk állíttatta, tulajdonosa a Fővárosi Önkormányzat."

-----

FRISSÍTÉS 2020.01.17.:

A BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

-----

FRISSÍTÉS 2019.12.12.:

A XI. kerület válasza:
"A világítási panaszt továbbítottuk az illetékes BDK részére, kérve vizsgálatukat és a szükséges intézkedések megtételét."

-----

József Attila szobor fényei nem működnek jó ideje.

Budapest, Fehérvári út 2 Váli utca sarka 1117 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így nem megoldott.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez így nem megoldott.

    Egyes szobrokat sikerül kivilágítani, egyes szobrokat nem.
    Pár méterre a Móricz szobrot sikerült.-Jó kérdés, azt ki tette.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    tisztelt Járókelő Csapata!

    Kérem a linkeken szereplő bejelentések kapcsán a következő válaszok közzétételére:
    köszönettel:

    Bedi Katalin
    képzőművészeti és titkársági szakreferens

    telefon: +36 1 327-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-12825/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Kulturális, Turisztikai,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2020.01.27.: A kerület vlasza alapján Fővárosi Önkormányzatnak továbbítva. Frissítés 2019.12.12.: A kerület válasza al...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2019.12.12.: A kerület válasza alapján a BDK-nak továbbítva. ---- József Attila szobor fényei nem működnek jó ideje. B...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A csatolt levél szerint illetékességből a Fővárosi Önkormányzat részére továbbítva.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "József Attila szobor fényei nem működnek jó ideje. Budapest, Fehérvári út 2 Váli utca sarka 1117 Hungary"-ról "Frissítés 2019....

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +1
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szinte egymásbaérő villanypóznák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére