Megoldásra vár

Kint maradt jelzőtábla

Kérem a tábla elszállítását a zöldsávból.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kerepesi út 182

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Észrevételét köszönjük. A jelzőtábla megszűntetésére a szükséges intézkedést megtesszük.
    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@0
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapest Közút
    Dezsőfia utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Árnyékoló keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére