Megoldott

Illegális szemétlerakó

Kérem szállítsák el az illegális hulladékot. Van elektronikai is. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Czetz János u. 75

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00086569 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a említett helyszínről a szemetet már valaki elszállította.

    Észrevételét köszönjük!

    Tisztelettel,

    Óbuda-B...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00086569 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a említett helyszínről a szemetet már valaki elszállította.

    Észrevételét köszönjük!

    Tisztelettel,

    Óbuda-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla a fán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegálisan lerakott lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Tamás
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Aquincum H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Teszársz Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére