Megoldásra vár

Dayka Gábor utcai buszmegálló melletti oszlop összefirkálva

Teszek még egy próbát, a https://jarokelo.hu/82172 bejelentésben már jeleztem, de a villanyoszlop kimaradt. Azon továbbra is vannak firkák és az egyik ajtó sincs rajta zárva. Újbuda irányában az #F02054 azonosítójú buszmegállónál található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    A firkált oszlop oldószeres tisztítása nem lehetséges , az oszlopot a 2021-évi festés tervezetbe rögzítettük , amennyiben anyagi forrásaink lehetővé teszik , a 2021-es évben az át...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    graffitis kandeláberek a Gellérthegyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Padok útja (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Múzeum körút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére