Válaszra vár

Mária Terézia mikor lesz kétirányú kerékpárút?

A Mária Terézia utcával párhuzamosan a Duna felé a kerékpárút szinte a semmibe végződik (vagy kezdődik). A járda itt már nagyon keskeny, veszélyes úthibát tartalmaz és emellett még kivilágítatlan is.
Mikor javítják ki végre az úthibát a járdán?
Mikor folytatódik itt a kétirányú kerékpárút?
Kap majd megfelelő világítást is?

Válaszát és munkáját nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budafok

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra/Átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement terelő elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sima kerékpártároló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére