Megoldott

Hordalék több 100 méteren a Kőér utcai műtárgyon

A Kőér utcai kerékpárutat több száz méter hosszan hordalék borítja a hét eleji esőzések után.
Fékezéskor ez csúszik, így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőér u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Így vagy úgy, de mára eltűnt a salak.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra/Átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement terelő elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gárdonyi tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére