Megerősítésre vár

Gerlóczy utca – kidőlt oszlop

A Gerlóczy utcában a tűzoltóság előtt kidőlt oszlop, amely bár nem esztétikus, de balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Gerlóczy u. 6

Hozzászólások

  • Zoltánfi Szonja visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. kerület, Gerlóczy utcában kidőlt parkolás gátló javítását megrendeltük, a karbantartást végző kivitelezőnél.
    A javítást várhatóan a héten elvégzik.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Zoltánfi Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szalay utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járda és kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére