Megoldott

Nyitott trafóház

A Dévényi utca elején ennek a trafóháznak (?) nyitva az ajtaja, valami szemetet is behordtak már.
Telefonon akartam bejelenteni az Elműnek, de a telefonszám ami ki van írva már nem él (a hívott számon előfizető nem kapcsolható vagy ilyesmi volt a bemondás).

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    már bezárták
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/463516/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100047106781

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Társ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elmaradt helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Somogyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Emlékezés tere (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére