Válaszra vár

Szemetes pályaszakasz

Anonim Járókelő

Kérem szíveskedjenek az 56-os és a 61-es villamos vonalán a Széll Kálmán tér és a Városmajor közötti pályaszakaszon a hónapok alatt felgyülemlett szemetet összeszedni.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nyúl utca

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Nóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mátyás király utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére