Megoldásra vár

Több hete ilyen

Több hete megrekedt ebben az állapotban a közmű munka. A kerékpárut azóta járhatatlan. Az úttesten is szűkület van emiatt. Mikor lesz végre kész?

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 107

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez egyre nagyobb. Most már nem csak a sarokig van felbontva, de már két sávot is lezártak miatta. Szerencsére most már a közút is beszállt, és rendesen kitábláztak mindent, az úttesten pedig sárga...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet fokozódik.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Biciklis Anita!

    Tisztelt Járókelő!

    A megjelölt helyszínen társaságunk megbízásából végeznek
    csatornajavítási munkálatokat. Mivel a csatorna nagy mélységben
    található, a talajvízszint süll
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Az hagyján, de a elkerített részen túl is végigrepedt a burkolat a munkálatok miatt. Nagyon remélem, hogy azt is javítják majd.
  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai napig így néz ki.
  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Kulturáltabb balkáni orszgokban, pl Ausztria, ilyenkor lekordonozva, kitáblázva kijelölnek a bringásoknak egy terelőutat.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornafedél hangosan zörög, csattan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szitnya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kazánház utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére