Megoldásra vár

Megsüllyedt fedél

Anonim Járókelő

XI.Mezőkövesd utca 9-11 elött ismeretlen közmű fedél megsüllyedt. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd út 5

Hozzászólások

  • Iktatószám: CC2-1077256/3-2021
    2021. 07. 26.

    Kedves Bejelentő!

    2021.07.22-én a JAROKELO-BUDAPEST-00086537 iktatószámon érkezett bejelentésről az alábbiakban tájékoztatjuk.

    Műszaki osztályunk vissza...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: CC2-1077256/2-2021
    2021. 07. 26.

    Kedves Bejelentő!

    A 2021.07.22-én érkezett megkeresés alapján az alábbiakban tájékoztatjuk.

    A JAROKELO-BUDAPEST-00086537 iktatószámú bejelentését illeté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Vodafone"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére