Válaszra vár

Buszmegállót ellepte a gaz

Anonim Járókelő

A 18.ker Ungvár utcai 236-os busz megállója szörnyű állapotban van. A buszról nem lehet leszállni, tele van a megálló Akácfa kinövésekkel és sűrű gazon kell átkelni a járdához. Ez a megálló állandóan el van hanyagolta.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Üllői út 654

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Nóra
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mátyás király utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen koszos, mocskos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére