Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm bejelentését, a letört faágat elszállítottuk.

    tisztelettel
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    Budapest Főváros XIII.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegek, levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokros teendők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Béke tér (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére