Válaszra vár

Kátyú a trolimegálló közepén

Anonim Járókelő

Több százmilliós új trolibuszaink és régi trolijaink (amikre szintén vigyázni kell, mert ha széthullanak, csak a szigetelőszalag, popszegecs és egyéb BKV-s megoldások tartják majd egyben) egyaránt hullanak szét ezen a kiváló kátyún. Pont a megálló közepén található, esélytelen úgy beállni a trolival, hogy az utasok is leszálljanak a járdára és a troli tengelye se essen szét.

A város felé tartó 77-es troli Egressy tér nevű megállójáról (öböl kialakítású) van szó, kódja: F02798.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 100

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére