Megoldott

Szabálytalan parkolás

Népliget buszpályaudvarral szemben a felüljáró alatt átvezető úton parkol 3 autó, ami lehetetlenné teszi a felüljáró alatti áthaladást.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Népliget M

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Vadászi Katinka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére