Megoldott

Kerékpárútra csúszott töltés

A déli M0 híd budai oldalán az út mellett futó kerékpárútra csúszott a töltés, kidöntve a kerítést is

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, E75 376

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Valószínűleg a kerékpárút takarítása időközben megtörtént.
    Ugyan a NIF az illetékes, de a Magyar Közút takarította fel a leomlott töltést, így a megoldás is az ő érdemük. Ezt az illetékes mezőben jeleztük.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt."-ra.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy a NIF Zrt. az illetékes.

    A kerékpárútra került iszapot munkatársaink – saját hatáskörben - a kerékpáros forgalom fenntartása és biztonsága érdekében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Az M0 a Magyar Közút Zrt. kezelésében van.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Ignotus utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére