Megoldatlan

Kelenföldi pályaudvar szép növényei tele szeméttel

FRISSÍTÉS 2021.07.23.

Bejelentő hozzászólása:
"Ezek szerint naponta dobnak ki egy ugyanolyan piros fotelt is ugyanoda több hónapja.
A saját szememmel látom minden nap hogy kicsit összesöprögetik a betont. A növények között senki sem takarít.
Minden nap végignézem, de én nem vagyok jogosult utasítást adni az önök munkatársainak."

---

FRISSÍTÉS 2021. 07. 22.

Tisztelt Főkert,

Amit válasz levelükben állítanak teljesen valótlan. A területet hosszú hónapok vagy inkább évek óta nem takarították. A csatolt képeket most készítettem. A szemét, amit önök "rendszeresen eltávolítani" továbbra is ott van. Semmilyen változás nem történik. A legszembetűnőbb még mindig a piros fotel a bokrok közötti ücsörgésre. Az egy négyzetméterre jutó cigarettacsikk is rengeteg. Kérem takaritsák ki a növényeket és egyeztessenek után a közterület felügyelettel hogy a rendet tartsák fent.

Köszönettel, Pataky Szabolcs

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 07. 19.

FŐKERT válasza:

A jelzett helyszínen Társaságunk munkatársai rendszeresen végzik a takarítási munkákat, illetve eltávolítják az eldobált hulladékokat.

----------------------

Tisztelt Ügyintéző,

A Kelenföldi pályaudvar szép zöld parkosított része és a tér maga tele van szeméttel. A zöldfelületeket között senki sem szedi ki az apró szemetet. Valaki hetek óta ott hagyott egy piros fotelt. Látszólag ez sem tűnt fel senkinek. Kérem gondoskodjanak a terület tisztításáról és a szemetelők ellenőrzéséről is. A környék undorító a felgyülemlett szemét miatt. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele tér 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A közterület állapotának rendezése, a helyzet és a probléma komplexitása miatt, meghaladja a FŐKERT kompetenciáit.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.07.23. Bejelentő hozzászólása: "" FRISSÍTÉS 2021. 07. 22. Tisztelt Főkert, Amit válasz levelükben állítanak teljesen val...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021. 07. 22. Tisztelt Főkert, Amit válasz levelükben állítanak teljesen valótlan. A területet hosszú hónapok vagy inkább évek ...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert,

    Ezek szerint naponta dobnak ki egy ugyanolyan piros fotelt is ugyanoda több hónapja.
    A saját szememmel látom minden nap hogy kicsit összesöprögetik a betont. A növények között senki...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086644 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző, A Kelenföldi pályaudvar szép zöld parkosított része és a tér maga tele van szeméttel. A zöldfelületeket köz...

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert,

    Amit válasz levelükben állítanak teljesen valótlan. A területet hosszú hónapok vagy inkább évek óta nem takarították. A csatolt képeket most készítettem. A szemét, amit önök "rendsze
    ...
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086444 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Margitsziget hulladékgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kicsorduló kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: FŐKERT
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére