Megoldott

Friss építési szemét az erdőben

Anonim Járókelő

A 3. Kerület Turbolya utca végében az erdőben kb 10 zsák frissen lerakott építési törmelék van. Latható gépkocsi nyomokkal...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Turbolya utca

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemét elszállításra került, köszönjük a segítséget!
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00086442 számú bejelentésben jelzett építési törmelékkel kapcsolatban tájékoztatom, hogy a jelzett terület nem tartozik a kerület kezelésébe, az erdő nem az önkormányza...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méteres illegális szeméthegy - hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére