Megoldott

Kátyú

Budapest, XIV. Ker. Bánki Donát utca 73 előtt a városba vezető oldalon kátyú keletkezett, kérem a javítást.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bánki Donát u. 73

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az alábbi számú bejelentések elkészültek.

    00086666

    0069831 nem kerületi hatáskör, közmű.

    00083902

    00086426

    00086334

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jerney utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszély

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére