Megoldatlan

Fennmaradt illetve már megkopott útfestések

A Csalogány utcában a biciklisávot november magasságában festették fel. Utána egy ideig még csak nem is közlekedett senki ezen a szakaszon, mégis már ennyire megkopott. Szükséges lehet garanciális jogosultságok érvényesítése, mert ez így egészen biztosan nem a szakmai protokolloknak és az elvárható gondossággal elvégzett munka kategóriája. Emellett a képen is látszik, hogy sok helyen értelmetlen felfestések fennmaradtak (a Fő utcán is) ami balesetveszélyt okoz, ennek eltávolítását kérem. Az eljárók segítségét nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/8642/fennmaradt-illetve-mar-megkop...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8642)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A budai fonódó villamoshálózat átadá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére