Megoldott

Elfáradt korlát a fűben

Egy korlát elem hever Kőbánya alsónak, a Pongrácz út és Kőbányai út kereszteződésében lévő egykor szebb napokat is látott zöld felületének közepén. A vizuális környezetszennyezésen túl problémát jelenleg nem okoz, de azt gondolom ez épp elég okot ad arra, hogy az illetékesek intézkedjenek.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8641)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A korlátelemet már elvitték a zöldfe...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Pontosabban valaki megoldotta (vagy az illetékesek, vagy egy lelkes "gyűjtő")
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétvert pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére