Megoldásra vár

Szemeteszsákok a vasút alatt

FRISSÍTÉS 2021.08.16.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos újra és újra valaki szemétlerakónak tekinti ezt a területet, kérem vizsgálják meg a hulladék tartalmát hátha akad árulkodó jel a tulajdonosáról. Köszi"

---

FRISSÍTÉS 2021.08.05.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos újra és újra ide pakolja valaki a szemeteszsákjait, ráadásul ma még szét is szórták egyesek... csatoltam fotót."
Küldöm a Közterület Felügyeletnek is.

---

Kérem vigyék el ezeket a szemeteszsákokat a vasúti felüljáró alatt, balesetveszélyes. A Fehérvári úton van.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Már jeleztem az illetékeseknek az elszállítás iránti kérelmünket! Tisztelettel: Kozma Levente igazgató
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.08.05. Bejelentő hozzászólása: "Sajnos újra és újra ide pakolja valaki a szemeteszsákjait, ráadásul ma még szét is szórtá...

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra és újra valaki szemétlerakónak tekinti ezt a területet, kérem vizsgálják meg a hulladék tartalmát hátha akad árulkodó jel a tulajdonosáról. Köszi
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő! Intézkedtünk az elszállításra, mely meg is történt (kép mellékelve)! Tisztelettel Kozma Levente igazgató
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem vigyék el ezeket a szemeteszsákokat a vasúti felüljáró alatt, balesetveszélyes. A Fehérvári úton van. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 20...

  • g g hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos újra és újra ide pakolja valaki a szemeteszsákjait, ráadásul ma még szét is szórták egyesek... csatoltam fotót.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan lerakott hulladék már nem található a helyszínen
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen eng
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már be van jelentve.
    https://jarokelo.hu/85855
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • g g bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Benzineskanna a fára erősítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vágó Miklós
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére