Megoldott

Megrongált párakapu

Csepelen a Sétáló utcában a párakaput valaki elhajlította, az azóta orrán-száján folyik, áll a víz mindenhol.
Kérem a helyzet orvoslását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Karácsony Sándor u. 10

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt javították akkor, iletve már nincs is kint. Zárható megoldottra.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ki tépte le? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megsemmisült buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gazos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére