Válaszra vár

Benőtt járda 2

Benőtték a járdát a fából kinövő sarjak.
Kérjük levágni.
Czobor utca páratlan oldal. A Balázs utca és az Ilosvai tér között.
A második kép a helyszín könnyebb beazonosítását szolgálja.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Czobor u. 51

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Edina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cserei utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlató púpok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gyarmat utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egyenetlen járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére