Megoldott

Kérő utca 6-8. tele szemetesek

A Kérő utca 6-8. előtt tele vannak a szemétgyűjtő edények. Nem gyűjtenek több szemetet sajnos, már melléjük is került a földre.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kérő u. 6

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő zöld műanyag hulladékgyűjtő edény ürítését elvégezték munkatársaink. Azonban a területen található, a Társaságu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére