Megoldott

2 napja útban lévő jármű

FRISSÍTÉS 2021.07.20.
Ferencvárosi Közterület-felügyelet válasza:
"A szabálytalanul történö várakozás a Könyves Kálmán krt-on valósul meg, ahol a FÖRI rendelkezik illetékességgel"

-------
A mellékelt képeken látható jármű már 2 napja "várakozik" a jelölt, igen forgalmas helyen. Szabálytalan, és akadályozza is a kerékpáros és gyalogos forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Albert Flórián út

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A mellékelt képeken látható jármű már 2 napja "várakozik" a jelölt, igen forgalmas helyen. Szabálytalan, és akadályozza is a kerékpá...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére megküldött beadványára válaszolva mellékelten megküldöm Irodavezető úr XX/2756-2/2021 ügyszámú levelét.

    Tisztelettel:
    Malya Kitti
    Ügyintéző...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére