Megoldásra vár

Hibás tábla

Hibás a tábla, a kerékpársáv nem szűnik meg. Kérem a tábla cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bartók Béla úti kerékpársáv, a geometriai viszonyok miatt a Szent Gellért téri villamosmegálló melletti szakaszán nyitott kerékpársávvá alakul.
    Az erre vonatkozó közúti jelzések
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szakál Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Péterhegyi lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére