Megoldott

Vegyes hulladék lakótelep mellett

Csepelen, az Erdősor utca 28. mellett lévő parkoló szélén gyűlik a kidobott bútor, egyéb szemét.
Kérném az illetékesek értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 28

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/3906/1/2021/V4

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található hulladék elszállítása nem Társaságunk illetékessége. A főváros köztisztaság
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett terület kezelése nem az FKF Nonprofit Zrt. feladata, így az ott elhelyezett illegális hulladék elszállítása sem.
    Javasoljuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére