Megoldott

Elcsavart/elcsavarodott KRESZ tábla

Ez úgy tűnik meg nem unható -olcsó...- szórakozás....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme: elvágólag és jó irányba néz a két tábla...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8623)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A forgalmi rend helyreállításáról in...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Olcsónak nemigen nevezhető, de sajnos manapság valóban 'szórakozás' a táblák elforgatása, megrongálása. Számomra teljesen érthetetlen, mi ebben a jó.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére