Megerősítésre vár

viharban megsèrült fàk

viharban megsèrült fàk

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tófalva u. 6

Hozzászólások

  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm az intèzkedèst, remèlem szèp kis facsemetèk is kerülnek hamarosan a kivàgott fàk helyère!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00086191 ” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Felkértük Városgondnokságunk munkatársait as érült fákkal kapcsolatban szükséges intézkedése
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttestre nőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szépvölgyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére