Megoldott

Magasan lévő tábla

Anonim Járókelő

Üdv!

A Csömori út és pálya utca kereszteződésében van egy tábla ami jelzi, hogy merre kell kerülni a járdaszigetet.

Egy kicsit alacsonyabb autóban a vezető oldalon nagyon zavaró helyen van. Nem lehet tőle látni a szembe forgalmat, hogy mikor szabadul fel az út. Ez a reggeli homályban eléggé veszélyes.

Ha a tábla tövébe lenne helyezve, az nagyon sokat javítana a helyzeten.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta felújították az egész utat és lámpás kereszteződés lett belőle. Lényegében megoldott a probléma.
  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk. Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: https:/...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem rossz válasz a BKK-tól......
    Talán ha 80cm-re lenne, még az is többet segítene mint az, hogy elveszik a kilátást, az a +40cm lehet pont elég lenne.

    De ha mondjuk a kerülést jelző tábla nem a gyal
    ...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8617)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A „kikerülési irány” jelzőtáblákat a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt, javítottuk 16.kerületre.
  • Nyéki Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a tábla valóban nagyon rossz helyen van, de nem csak ez, hanem a járdasziget túloldalán lévő is. Volt már arra példa, hogy ezt az oldalit lecserélték átlátszóra, viszont a túlsót nem, az pedig ugya...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidölt közlekedési oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    János utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapest Közút
    Veres Péter út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott ZEBRA

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákospalotai határút (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére