Megoldott

Sérült Bubi tároló korlát

Tisztelt Illetékes!

Az Akadémia bubi parkolót védő korlát megsértült, kérem javítsák.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 0507-Akadémia

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a korlátot.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0015184-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086167

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK szakterülete köszöni megkeresését; intézkedtek a korlát megjavításáról.

    Köszönjük az és...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka össze törve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Élessarok (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaz a sínek mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mudry György
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére