Megoldott

Állandó tilosban parkolás

Tisztelt Illetékes!

Az Andrássy út 66. szám előtt minden hétköznap, munkaidőben tilosban parkolnak. A képen látható autók a biciklitárolók után, a megállást jelző vonalon túl és a zebrára rálógva állnak, ami teljes mértékben szabálytalan.

Kérem, hogy vagy fizikai akadállyal tegyék lehetetlenné az itt történő szabálytalan parkolást, vagy napi szinten ellenőrizzék és büntessék az itt parkoló járműveket.

(A képek mind különböző napokon készültek, a probléma állandó, mindennapos)

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 66

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére