Megoldott

Lekonyult KRESZ-tábla a Pázsitos sétány elején

Anonim Járókelő

Ami így még egy másik KRESZ-táblát is kitakar.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lajtha László u. 24

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítását Részvénytársaságunk elvégezte.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image
    ...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Autóparkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Attila utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére