Megoldott

Lefolyó

A tavasszal elhullott nyárfa virága egy kis eső után teljesen eldugitotta a lefolyókat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 31b

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Czuppon Enikő!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megadott helyszínen
    kitisztították a víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Czuppon Enikő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    vízelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szatmár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elmozdult csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére