Megerősítésre vár

Kaszálás teljes hiánya az ELTE BEAC pályák körül

Az ELTE BEAC teniszpályák mellett a Feketeházy János úton és a Warga László úton is idén semmiféle kaszálás nem volt, méteres az elvadult gaz a teniszpályák és az utca közötti részen.

Valamint valami oknál fogva idén nincs rendben tartva Feketeházy János út Irinyi József utcába torkolló végénél, az utolsó Science Park előtt található háromszög alakú zöldfelület sem. Se kaszálás, se szemétszedés nem volt ott idén, elhanyagolt lett az a kis terület is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 3

Hozzászólások

  • P Antal visszajelzésére vár.

  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a felszólítást, de eredménye még mindig nem lett
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    XXII-603-4/2021.

    bejelentés száma: 86113.
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: Magyar Tudósok körútja 3. kaszálás hiánya

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a 86113. sz. megkeresésre, melyben a bejelentő a Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sándor Strasser
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balogh lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emlékmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Allende park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére