Megoldott

Köztisztaság és közrend a Deákon

A Deák Ferenc teret hetek óta szemét fedi főleg a metró mellett. Ezen kívül erőszakos kéregető csoportok jelentek meg a területen. A főváros így várja a turistákat vissza

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc tér 23

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086092 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 86092 számú, „Köztisztaság és közrend a Deákon” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyre az alábbi tájékoztatást adjuk:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elképesztő por Galvani

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozzant kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére