Megoldásra vár

Befordított "kerékpárral behajtani tilos" tábla

Anonim Járókelő

Az új Péceli úti felüljárón a péceli út felőli végén valaki befordította a kerékpárral behajtani tilos táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Czeglédi Mihály u. 17

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVII. kerületi Péceli úti felüljáróval kapcsolatos bejelentésére az alábbi értesítést adjuk.
    A tárgyi helyszínen az elfordult KRESZ tábla kapcsán Társaságunk jelezte a felüljáró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére