Megoldott

Hibásan beállított forgalmi tükör

FRISSÍTÉS 2021.10.15.: Autóval érkezve a kereszteződéshez, változás továbbra sem történt.
- - - - -

A 2. kerületi Vadaskeri utca és Völgy utca találkozásánál, a Hűvösvölgy felől érkező villamosok, ill. autók időben történő észlelését segítendő forgalmi tükör jó ideje sajnos rosszul van pozicionálva, emiatt a Vadaskeri utca tetejéről jövő autósok önmagukat látják benne, s nem az esetleges érkező járműveket.
Szükséges lenne a tükör beállítása és látószögének esetleges módosítása.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vadaskerti utca

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tükör beállítását ismételten megrendeltük, mely a mai napon (2021. október 21-én) a hibaelhárítási napló szerint megtörtént.
    Köszönjük a türelmét, és elnézését kérjük a késedelm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy dolgot tudok még elképzelni a tükör változatlanul hagyására. Hogy az valójában nem az autósok miatt van kihelyezve, hanem a villamosvezetőknek. Akik a vezetőállásból közvetlenül rájuk pillantva lá...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "A 2. kerületi Vadaskeri utca és Völgy utca találkozásánál, a Hűvösvölgy felől érkező villamosok, ill. autók időben történő észlelését segítendő forgalmi tükör jó ideje sajnos rosszul van pozicionálva, emiatt a Vadaskeri utca tetejéről jövő autósok önmagukat látják benne, s nem az esetleges érkező já...

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérésetekre válaszolva: Autóval érkezve a kereszteződéshez, változás továbbra sem történt.
  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a KRESZ tükör beállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére