Válaszra vár

Elhagyott auto

Elhagyott auto

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Nárcisz u. 2

Hozzászólások

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, az autó továbbra is ott vesztegel.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Veszélyhelyzetes, egyelőre nincs mit tenni
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 éve lejárt műszakis roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Vas Gereben utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére