Megoldott

Kátyú

Anonim Járókelő

Kátyú a buszmegállóban, már teljesen ki lett hordva az anyag.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Kinizsi Pál u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A hibás részt kijavították, köszönjük a segítséget.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    visszatérő kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erős úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Omló kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére