Megoldott

Parkoló autók foglalják el a járdát

FRISSÍTÉS 2021.07.14.
A térkép hibás, a Sztehlo Gábor rakpartról van szó.

---
FRISSÍTÉS 2021.07.13.
FÖRI válasza:
A közterület-felügyeleti feladatok átadás-átvételéről szóló, FPH015/2-7/2014. iktatószámon rögzített,
Budapest Főváros Önkormányzata, Budapest I. kerület Budavárii Önkormányzat, a Rendészeti
Igazgatóság, valamint a Budapest Főváros I. kerület Budavári Polgármesteri Hivatal között létrejött
négyoldalú megállapodás Budapest I. kerület közigazgatási területén a bejelentésben szereplő
problémával összefüggő feladatokat a kerület által ellátandó részfeladatok közé sorolja.

---
Csak a forgalmas úttesten lehet közlekedni a (szerintem) szabálytalanul parkoló autók miatt. A hídpótló hajó miatt most ez egy relatíve forgalmasabb gyalogos útvonal lenne.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Bem rkp. 8

Hozzászólások

  • Ván Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az intézkedést!
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A térkép hibás, próbáltam arrébb tenni a jelölőt, de mindig Bem rakpartot mutatott.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Bem rkp. 8, 1011 Magyarország (47.50079687, 19.04042015, 16)"-ról "Budapest, Bem rkp. 8, 1011 Magyarország (47.50077073, 19.04049884...

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.07.13. FÖRI válasza: A közterület-felügyeleti feladatok átadás-átvételéről szóló, FPH015/2-7/2014. iktatószám...

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Ván Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz, valóban a Sztehlo Gábor rakpart. Elnézést kérek, rosszul állítottam be a térképen. (Hogy melyik hatóság illetékes, azt nem tudom.)
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem Bem rakpart, hanem Sztehlo Gábor rakpart, és ennek megfelelően FÖRI illetékesség.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Csak a forgalmas úttesten lehet közlekedni a (szerintem) szabálytalanul parkoló autók miatt. A hídpótló hajó miatt most ez egy relatíve ...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Ván Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállni tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére