Megoldott

Letört ágak a járdán

A Soroksári út mellett, a HÉV-állomásall átellenben, a vasúti híd alatt pár hete letört ágak nehezítik a gyalogosközlekedést, az amúgy is keskeny járdát tovább szűkítve.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd HÉV-állomás

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085925 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Baleset veszély!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fa rádőlt a járdára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szemét és gaz a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Katalin
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére